طراحی گرافیک

خلق کردن یا شکل دادن به هویت بصری یک مجموعه تجاری که با استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ انجام میشه، طراحی گرافیک نامیده میشه. مهندسی محتوا، روانشناسی رنگها ، استفاده از ایکون‌ها و المان های مناسب در جای درست، تخصص ماست.

طراحی سایت

به طور کلی وب سایت به محلی گفته میشه که صفحه یا صفحاتی رو در فضای اینترنت با نامی اختصاصی و هدفی مشخص نگهداری میکنه. حالا به تمام مراحل برنامه ریزی شده برای ایجاد صفحه های مورد نظر رو طراحی و اجرای وبسایت میگن، این مراحل میتونن شامل متن ها، عکس ها، قالب ظاهری، مدیریت و … باشن که در یک مجموعه جمع آوری و ارائه میشن.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ برگرفته از برخی فعالیت های آنلاینه که در بستر ابزارهای دیجیتالی همچون اینترنت، وب سایت، تلفن همراه و… انجام میشه که برای بازاریابی محصولات و خدمات شما و به صورتی کاملا اثربخش انجام میشه.

سئو

کلمه سئو بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است، در سئو از تکنیک هایی استفاده میشه که وضعیت وب سایت شما در موتور های جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو رو بهبود میده.

برای اینکه بتونید بیاید صفحه اول جستجوی گوگل، باید چیکار کنید؟
ما اینجاییم که بهتون کمک کنیم! موضوعی که این روزها ذهن همه مدیران وبسایت ها مشغولش شده اینه که چطور میتونم وبسایتم رو بیارم صفحه اول جستجو در گوگل. اگه از ما بپرسید، بهتون میگیم با پیگیری روش ها و تکنیک های درست اینکار به راحتی قابل انجامه.
آدرس وبسایت خودتون رو برای ما بفرستید تا به رایگان برای این تکنیک‌ها بهتون مشاوره بدیم.

اپلیکیشن

وقت آن رسیده که کسب و کار خود را با ساخت اپلیکیشن مناسب با آن توسعه دهید و یا راه بیندازید. ساختن اپلیکیشن ممکن است ماه ها طول بکشد پس گول اپ سازهایی که در کمتر از یک ساعت اپلیکیشن شما را تحویل می دهند نخورید.شما به این اپلیکیشن ها دسترسی محدودی دارید و عموما قابل توسعه نیستند و پس از مدتی اصلا به کار نمی آیند. اما اپلیکیشنی که به صورت اختصاصی و یا نیمه اختصاصی تولید می شود بسیار کارآمد و قابل توسعه است.

قبل از سفارش پروژه ، لطفا به این موارد بیندیشید...

تدوین اهداف‌ کار سفارشی

در سند سفارش کار که برای انتقال خواسته‌هاتان به شرکت طراح می‌فرستید، ابتدا اهداف‌تان از سفارش کار گرافیکی یا خدماتی جدید  به روشنی و در عباراتی کوتاه و واضح بیان کنید.

محدودیتهای زمان، هزینه و قواعد درون سازمانی

حدود بودجه‌ای که می‌خواهید به اینکار اختصاص دهید چقدر است؟ چه مدت زمانی می‌توانید برای انجام پروژه مهلت بدهید؟ آیا تایم اوت مشخصی دارید؟ آیا شما محدودیت‌های خاصی دارد؟ آیا قواعد حقوقی یا اجرایی درون سازمانی خاصی دارید که لازم است شرکت طراح از آن مطلع باشد؟

دلیل
رضایت مشتریان
ما

نمونه کارها

نمونه کارها